ARMBANDSUR, herr, Camel Trophy, Green belt.

379329. ARMBANDSUR, herr, Camel Trophy, Green belt.

Diameter 35 mm, modell nr. 555.415.

bruksslitage, fungerar, inga repor på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 3 602