Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ROLF LINDSTEDT. Ödegård, olja på duk, signerad och daterad 1985.
379326. ROLF LINDSTEDT. Ödegård, olja på duk, signerad och daterad 1985.
27x35 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
27x35 cm.
Garpenhus Auktioner
2 541