KAI CHRISTIANSEN. Båtar, olja på pannå signerad.

379317. KAI CHRISTIANSEN. Båtar, olja på pannå signerad.

37x43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

37x43 cm.

Antal besök: 996