INDUSTRILAMPA, PeFeGe, Typ Pj/80, omkring 1900-talets mitt.

379301. INDUSTRILAMPA, PeFeGe, Typ Pj/80, omkring 1900-talets mitt.

Skärmens diameter ca 15 cm. Total längd ca 115 cm.

Slitage, märken, repor, rost, bucklor, färgbortfall. Fäste saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 969