PARTI GLAS, 7 delar, skålar samt flaskor.

379248. PARTI GLAS, 7 delar, skålar samt flaskor.

Höjd ca 7 - 24 cm.

Slitage, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 7 - 24 cm.

Antal besök: 609