FLASKSKEPP, 3 st, med vaggor, 1900-tal.

379224. FLASKSKEPP, 3 st, med vaggor, 1900-tal.

1 st, 3 mastat segelfartyg i havsmiljö; Längd 22 cm.
1 st, 2-mastat segelfartyg i havsmiljö; Längd 12 cm.
1 st, 3-mastat segelfartyg med stadsmiljö i bakgrunden; Längd 12 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 872