Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
VELLO VÄÄRTNÖU. Komposition, blandteknik, signerad och daterad 1990.
37919. VELLO VÄÄRTNÖU. Komposition, blandteknik, signerad och daterad 1990.
59 x 90 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
59 x 90 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
830