TALLRIKAR, 5 st, porslin, Kina, mestadels 1800-tal.

379143. TALLRIKAR, 5 st, porslin, Kina, mestadels 1800-tal.

Med dekor av flodlandskap samt terass.
Diameter ca 22,5 - 24 cm.

Slitage, nagg, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 22,5 - 24 cm.

Slitage, nagg, sprickor.

Antal besök: 732