CLAES FOLCKER. Färglitografier, 3 st, signerad och numrerade.

379127. CLAES FOLCKER. Färglitografier, 3 st, signerad och numrerade.

Ca. 52x81 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 52x81 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 918