JÖRGEN FÅGELQUIST. Färglitografi, signerad och numrerad 50/285.

379066. JÖRGEN FÅGELQUIST. Färglitografi, signerad och numrerad 50/285.

Komposition, ca. 35x58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, ca. 35x58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 090