JÖRGEN FÅGELQUIST. Färglitografi, signerad, numrerad 11/360 och daterad -80.

379037. JÖRGEN FÅGELQUIST. Färglitografi, signerad, numrerad 11/360 och daterad -80.

Ca. 57x42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 57x42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 767