Göteborgs Auktionsverk
Keramik & Porslin
Övriga världen
KÄRL. Keramik, äldre, möjligen Cypern.
37903. KÄRL. Keramik, äldre, möjligen Cypern.
Höjd 22 cm.
Nagg, slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 22 cm.
Nagg, slitage.
Göteborgs Auktionsverk
1 060