KONSOLBORD, rokokostil, 1800-tal.

378995. KONSOLBORD, rokokostil, 1800-tal.

Stenskiva original.
Längd 80 cm
Bredd 33 cm
Höjd 73 cm.

Åldersslitage.Senare förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stenskiva original.
Längd 80 cm
Bredd 33 cm
Höjd 73 cm.

Antal besök: 1 352