Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
CARL ATTERLING. Dansande zigenare, olja på duk, signerad och daterad 1928.
378987. CARL ATTERLING. Dansande zigenare, olja på duk, signerad och daterad 1928.
39 x 50 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 50 cm.
Åldersslitage.
1 061