ADJA YUNKERS. Fiskaren. Färgträsnitt, signerad och daterad 1945.

378962. ADJA YUNKERS. Fiskaren. Färgträsnitt, signerad och daterad 1945.

59 x 32 cm.

Fläckar. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

59 x 32 cm.

Antal besök: 1 337