PUMP, märkt Ford, 1900-talets mitt.

378913. PUMP, märkt Ford, 1900-talets mitt.

Mässing, fot av järn, handtag av trä.

Slitage, några slagmärken. Skada på slang.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 040