BORDSUPPSATSER, 5 delar, glas och nysilver, 1900-tal.

378803. BORDSUPPSATSER, 5 delar, glas och nysilver, 1900-tal.

Kandelaber, skålar, ostkupa med mera.

Bruksslitage. Skål med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Skål med nagg.

Antal besök: 811