SILVER, 8 delar, rokokostil, GEWE, Malmö, 1900-talets andra hälft.

378738. SILVER, 8 delar, rokokostil, GEWE, Malmö, 1900-talets andra hälft.

Bland annat tårtspade, kaktång, sockertång och skål med genombruten dekor.
Längsta längd ca 24,5 cm.
Total vikt inkl druvsax med rostfria blad, 365 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 24,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 799