BUTLERSTRAY, England, 1900-tal.

37870. BUTLERSTRAY, England, 1900-tal.

Längd 129, bredd 89, höjd 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 862