TAKFOTOGENLAMPA med prismor, majolika, sent 1800-tal.

378697. TAKFOTOGENLAMPA med prismor, majolika, sent 1800-tal.

Elektrifierad, diameter 45 cm.

Smärre nagg på kupans nederkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 907