VÄGGLAMPA, art nouveau-stil, 1900/2000-tal.

378649. VÄGGLAMPA, art nouveau-stil, 1900/2000-tal.

Med 7 st ljuspunkter. Längd ca 82 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 725