MOCCASKEDAR, 12 st, förgyllt silver med emalj, Thorvald Martinsen, Norge, 1900-tal.

378627. MOCCASKEDAR, 12 st, förgyllt silver med emalj, Thorvald Martinsen, Norge, 1900-tal.

Längd ca 9,5 cm.
Vikt ca 80 gram.

Emaljskador. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 9,5 cm.
Vikt ca 80 gram.

Emaljskador. Bruksslitage.

Antal besök: 936