BORDSLAMPA, porslin, Zaphir, Spanien, 1900-tal.

378615. BORDSLAMPA, porslin, Zaphir, Spanien, 1900-tal.

Med dekor av katter. Höjd med skärm ca 57 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 260