VÄGGHYLLA, orientalisk, tidigt 1900-tal.

378490. VÄGGHYLLA, orientalisk, tidigt 1900-tal.

45x127 cm.
Djup 26 cm.
Dekor av pärlemor och arabisk text.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x127 cm.
Djup 26 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Antal besök: 1 436