DAMARMBANDSUR, Helbros, lock med camé, 1900-tal.

37847. DAMARMBANDSUR, Helbros, lock med camé, 1900-tal.

Guldfärgat stål. 20 microns. Längd ca 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 693