ARNE ANDERSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 204/290.

378450. ARNE ANDERSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 204/290.

43 x 60 cm.

Arne Lennart Andersson (1933–2021)

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 60 cm.

Antal besök: 999