PELARBORD, trä / intarsia tre blommor/blad, fotplatta, 1930/40-tal.

378448. PELARBORD, trä / intarsia tre blommor/blad, fotplatta, 1930/40-tal.

Höjd 59 cm.
Diameter 71 cm.

Lite slitage med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 59 cm.
Diameter 71 cm.

Lite slitage med repor.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 090