378440. HALSBAND samt RINGAR, 2 st, guld 18K samt 14K, 1900-tal, vikt 9,05 gram.
Halsband, Italien, Brescia, 18k guld, importerad till Sverige. Vikt 2,40 gram.
Ring, Harald Stenborg, Växjö, 18k guld, 1948. Vikt 4,31 gram.
Ring, otydlig stämpling, 14k guld. Vikt 2,36 gram.
Bruksslitage, namnsignerade ringar.