SYMASKIN, Singer 1507, 2000-tal.

3784066. SYMASKIN, Singer 1507, 2000-tal.

I originalkartong och med manual.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 910