OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vinterlandskap, olja på duk, signerad ZALA.

378389. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vinterlandskap, olja på duk, signerad ZALA.

Dagmått 49 x 60 cm.
Falsmått 50 x 61 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 49 x 60 cm.
Falsmått 50 x 61 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 891