FOTPALL, " Profil " skinn design Folke Olsson DUX, 1960-tal.

378380. FOTPALL, " Profil " skinn design Folke Olsson DUX, 1960-tal.

Fotpall, skinn, teak, ställbar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 874