FÅTÖLJER, ett par, IKEA, sent 1900-tal/samtida.

378349. FÅTÖLJER, ett par, IKEA, sent 1900-tal/samtida.

Lösa stoppade dynor klädda i grönt tyg. Dynor till armlän med kardborreband.
Sitthöjd 41 cm.

Bruksslitage, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 41 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 720