Tresitssoffa. Upp- samt löstagbar sits.
Längd 185,5 cm.
Sitthöjd 45,5 cm.

Bruksslitage, senare bemålning, färgsläpp, brandskador.

Längd 185,5 cm.
Sitthöjd 45,5 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Gävle, Sverige
Gästriklands Auktionskammare
Föremålsnr
378266

Om auktionshuset

Namn
Gästriklands Auktionskammare AB
Momsnr
SE556989370301
Org.nr
556989-3703
Telefon
026101333
Adress

Södra Kungsgatan 59
802 55 Gävle
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 295