Tresitssoffa. Upp- samt löstagbar sits.
Längd 185,5 cm.
Sitthöjd 45,5 cm.

Bruksslitage, senare bemålning, färgsläpp, brandskador.

Längd 185,5 cm.
Sitthöjd 45,5 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Gävle, Sverige
Gästriklands Auktionskammare
Placering
Transportlager
Föremålsnr
378266
Antal besök: 1 023

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!