SKRIVPULPET, trä, troligen 1800-talets första hälft.

378252. SKRIVPULPET, trä, troligen 1800-talets första hälft.

Med uppfällbar klaff. Sammankopplad benställning.
Längd 76 cm.
Bredd 64 cm.
Höjd 89 cm.

Bruksslitage, senare bemålning, färgsläpp, brandskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 76 cm.
Bredd 64 cm.
Höjd 89 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 080