HYVLAR, 9 st, Wüster & Co, Erik Anton Berg Eskilstuna, 1800/1900-tal.

378249. HYVLAR, 9 st, Wüster & Co, Erik Anton Berg Eskilstuna, 1800/1900-tal.

Proveniens Växjö Fabriks- och Hantverksförening.
längd mellan 23 och 30 cm.

Bruksslitage, nummermärkta med silverpenna.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd mellan 23 och 30 cm.

Antal besök: 4 202