KARMSTOL, omkring 1900.

KARMSTOL, omkring 1900.
378212. KARMSTOL, omkring 1900.

Rottingrygg.

Slitage, skador och lagningar, omarbetad med senare benavslut och kopplning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rottingrygg.

Antal besök: 760