GLAS, 3 st glasfiskar, Vicke Lindstrand, Kosta.

378150. GLAS, 3 st glasfiskar, Vicke Lindstrand, Kosta.

Signerad LH 1629, Kosta 01800.

Åldersslitage. Små nagg finnes på samtliga. En av de större har större nagg fram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 439