PLAKETT, brons, signerad och daterad J.F. Rogge 59.

37806. PLAKETT, brons, signerad och daterad J.F. Rogge 59.

Porträtt av Lenin i relief, etui, 29,5x22 cm.

Obetydligt slitage. Etui med text skriven med kulspetspenna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 722