FOLKDRÄKT, klänning, förkläde, huvudbonad och smycke, 1900-tal.

378051. FOLKDRÄKT, klänning, förkläde, huvudbonad och smycke, 1900-tal.

Uppskattad storlek 36-38
Kedja i silver.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppskattad storlek 36-38
Kedja i silver.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 549