PÄLS, minkbit, A Evensen As, Norge, 1900-tal.

378007. PÄLS, minkbit, A Evensen As, Norge, 1900-tal.

Uppskattad storlek 40, rygglängd 124 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 462