HÖG HATT, A-B E Ohlssons, Malmö, 1900-talets första hälft.

377997. HÖG HATT, A-B E Ohlssons, Malmö, 1900-talets första hälft.

Höjd 15,5 cm
Originalask medföljer.

Lätt bruksslitage
Märkning inuti hatten med penna
Ask med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15,5 cm
Originalask medföljer.

Lätt bruksslitage
Ask med bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 304