12 mockaskedar, GEWE, A9-E9; Längd 9 cm, Vikt 90 g.
8 kaffeskedar, norska silverstämplar; Längd 11,5 cm, Vikt 82 g.
(Total vikt silver ca 172 g.)
Etuier medföljer.
Ålders- och bruksslitage.
(Total vikt silver ca 172 g.)
Etuier medföljer.
Ålders- och bruksslitage.