NILS LANDZELIUS. Hamnmotiv, olja på duk, signerad 1900-tal.

377957. NILS LANDZELIUS. Hamnmotiv, olja på duk, signerad 1900-tal.

45 X 54 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 X 54 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 5 404