VICKE LINDSTRAND, vas, lergods, Uppsala-Ekeby, 1900-tal.

37793. VICKE LINDSTRAND, vas, lergods, Uppsala-Ekeby, 1900-tal.

Höjd ca 21 cm.

Slitage,större fotringsnagg/glasyrskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 cm.

Antal besök: 2 300