KARL-OTTO MYRSTAD. Olja på duk, signerad och datera -86.

377914. KARL-OTTO MYRSTAD. Olja på duk, signerad och datera -86.

Hus vid åker, ca. 37x45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hus vid åker, ca. 37x45 cm.

Antal besök: 4 076