KAFFESERVIS, Tjeckoslovakien, porslin med förgylld dekor.

377860. KAFFESERVIS, Tjeckoslovakien, porslin med förgylld dekor.

37 delar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 delar.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 243