ALLAN HORSAK. Olja på pannå, signerad 70.

377796. ALLAN HORSAK. Olja på pannå, signerad 70.

Landskap, ca. 16,5-22,5 cm.

Allan Horsak (1937–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap, ca. 16,5-22,5 cm.

Allan Horsak (1937–2004)

Antal besök: 740