MATTA, Lahore, 87 X 122 cm, 1900-tal.

377765. MATTA, Lahore, 87 X 122 cm, 1900-tal.

Längd 122 cm, bredd 87 cm.
Interiör motiv i gula toner.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 122 cm, bredd 87 cm.
Interiör motiv i gula toner.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 958