BOK, "Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten VI.". Förlag Richard Bong, Berlin, 18/1900-tal.

377748. BOK, "Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten VI.". Förlag Richard Bong, Berlin, 18/1900-tal.

416 sidor. 42 x 30 cm.

Ej helt genomgången. Åldersrelaterat bruksslitage. Pärm med ställvist kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

416 sidor. 42 x 30 cm.

Antal besök: 1 048