BORDSLAMPA, mässing, 1900-tal.

377725. BORDSLAMPA, mässing, 1900-tal.

Trebent lampfot med snurrad och rikt ornamenterad fot
Höjd inklusive lamphållare 52 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 819